Головна Статті Садові меблі з вільхи: надійність, ергономічність і естетика

Садові меблі з вільхи: надійність, ергономічність і естетика

Якщо ви є власником заміського котеджу або дачі, прикрасити свою ділянку можна за допомогою красивої садових меблів. Дуже популярним рішенням стало з'єднання литися (автомобільного силуміну) з деревиною. Ажурний кований каркас чудово поєднується з сидінням з натурального дерева. Подібні стільці, лавки, столи, дивани – гойдалки для саду виглядають дуже ефектно, будучи символом вишуканості, надійності і практичності.


В якості деревини для меблів ми вибрали вільху. Цей матеріал має однорідну і рівномірну структуру, до того ж вільха відрізняється хорошими бактерицидними властивостями і стійка до гниття. Це дуже якісна деревина, саме тому ми використовуємо її для виробництва дерев'яних меблів. Вона відрізняється привабливим натуральним відтінком і шовковистою поверхнею. Завдяки податливості матеріалу ручної та машинної обробці і поліровці наші майстри втілюють в життя всілякі дизайнерські ідеї. Така деревина добре сушиться і не розтріскується.


Садові меблі з вільхи відрізняється чудовими характеристиками: міцністю, вологостійкістю, привабливим зовнішнім виглядом. Натуральний і екологічний матеріал має аромат дерева, який благотворно впливає на психологічний та емоційний стан людини, бодря і освіжаючи.


Порівнюючи вільху з іншого деревиною, можна стверджувати, що по міцності вона нічим не поступається хвойним породам, а в чомусь навіть перевершує їх. Сосна, наприклад, містить велику кількість смоли, яка з часом виділяється на поверхню дошки, до того ж вона менш влагоустойчива. Використання вільхи у виробництві вигідно відрізняє нас від конкурентів.


Садові меблі відрізняється від тієї, яка пристосована виключно для приміщень. Вона не повинна боятися прямих сонячних променів і вологи, повинна легко митися і чиститися. Вільха – відмінний матеріал для виготовлення меблів: володіє чудовими властивостями і при цьому радує хорошою ціною.


Такі вироби зроблять відпочинок приємним і безтурботним, а завдяки своєму неповторному дизайну створять дивовижну атмосферу затишного комфорту. Якісна садові меблі свідчить про добрий смак свого господаря, і задає тон оформлення присадибної ділянки.


Прикрашайте свій сад довговічною і красивою меблями, і нехай вона вносить частинку тепла і комфорту в загальну картину, роблячи її ще більш привабливою і мальовничої.

 23.12.2017
 (819 переглядів)