Головна Статті Ідеальний вид і бездоганну якість за доступною ціною

Ідеальний вид і бездоганну якість за доступною ціною

Ви любите виїжджати за місто, щоб провести час на природі, насолоджуючись тишею і гармонією? Облаштуйте свою присадибну ділянку для приємного відпочинку. Відмінним вибором стане наша садові меблі: лавки, лавки, столи, стільці. Ми пропонуємо вироби, здатні прикрасити будь-який ландшафт.


Добротні матеріали, якісна обробка, гладка поверхня та доступна ціна - ось відмінна риса нашої продукції. Ми - українські виробники садових меблів. Технології, які ми використовуємо, максимально оптимізовані під покупця. Наша продукція дешевша китайських аналогів, але недорога ціна не означає погане якість. Своїм клієнтам ми пропонуємо добротні вироби, які прослужать довгий час, радуючи високими показниками надійності і красивим зовнішнім виглядом.


На своєму виробництві ми не застосовуємо деревину хвойних порід. Вона містить багато смоли, яка через деякий час виділяється на поверхні дощок і доставляє незручності при експлуатації. Ми використовуємо виключно листяні породи (в основному вільху). Цей матеріал дозволяє нам виготовляти вироби високої якості з очевидними достоїнствами: довговічність, екологічність, зносостійкість і привабливість. Ковані боковини для лавок ми робимо з нержавіючої сталі від українських виробників.


У сукупності з доступними цінами, наша садові меблі - оптимальний вибір для українського покупця. До того ж ми пропонуємо акційні знижки на свою продукцію.


Наші досвідчені фахівці проводять садові меблі на сучасному високотехнологічному обладнанні, що гарантує незмінно високу якість наших виробів. Всі металеві частини перевіряються на відповідність шаблону і підганяються під нього вручну, завдяки чому ви можете бути впевнені, що купуєте добротну і надійну меблі для саду. Ми даємо 3 роки гарантії на функціональність своїх виробів.

Ми розуміємо, як ви піклуєтеся про своє присадибній ділянці, бажаючи прикрасити його привабливою і практичною садової меблями, тому пропонуємо продукцію відмінної якості. Наші вироби зроблені з надійних матеріалів, завдяки чому з ними не виникне жодних проблем в процесі експлуатації. Вони легкі в догляді і стійкі до негативного зовнішнього впливу.


Купуйте недорогу меблі для саду на нашому сайті, доставка здійснюється по всій території України поштовими перевізниками. Ми гарантуємо, що наші вироби вас не розчарують!

 23.12.2017
 (1005 переглядів)